Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelskie: Lawinowo rośnie liczba legalnie pracujących cudzoziemców

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 marca 2018 r. o 17:47 Powrót do artykułu
Kopacz i Tusk POdpisali umowę z Ukrainą na wywożenie pieniędzy z Polski, czyli zabieranie ich Polakom. Już po kilku latach pracy, Ukraińcy otrzymają bowiem polską EMERYTURĘ. Polak ma pracować 30 lat bądź dłużej. Ukrainiec do 10 lat i dostaje PEŁNĄ EMERYTURĘ. Zatem artykuł to KŁAMSTWO. Bo to my Polacy pracujemy na Ukraińców a nie oni na nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi pani Korba nie opowiada bajek, że ukraińcy dokładają się do mojej emerytury. Ponad czterdzieści lat pracowałem i znaczną część zarobków potrącano mi na późniejszą emeryturę. Więc jeśli jakiś ukrainiec wpłaca jakieś tam składki to przypuszczam, że najniższe i nie robi tego charytatywnie lecz z pełną premedytacją licząc (w tym przypadku) na znacznie większe korzyści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W samym Krakowie jest ponad 10 razy więcej imigrantów niż w całym Lubelskiem, i żyją. Szalom! we Wrocławiu ponoć liczbą przekroczyli 100 tyś., mają własne wydanie Gazety cyrylicą, własne sklepy, żaby i restauracje niby tajskie. Nie narzekajmy, raczej obserwujmy w których miastach i regionach średnia pensja bardziej wyhamuje. Póki co Gdańsk i Poznań takową trzymają na wysokim poziomie. Ale teo też jest spowodowane wieloma inwestycjami industrialnymi w miejscowościach w tych województwach. Warszawa też jeszcze z płacą wzlatuje. Prawdopodobnie najpierw zblokuje się wzrost w Łodzi, i Katowicach i to spowoduje nasilenie efektu niskich płac też i w stolicy. Imigranci byli i będą. Tylko, że teraz będzie ich więcej. Zaczną zakłądać własne sklepy w ramach franczyzy i będą zatrudniać, albo swoich, albo polaków. Dzisiejsi imigranci sa świetnie zorganizowanymi grupami, z bogatymi sieciami powiązań.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bajko-propaganda! przedstawcie FAKTYCZNE wydatki na ukraincow, ile płacimy na nich? oplaty za studia, sluzbe zdrowia, zamieszkania, emerytury, inne swiadczenia socjalne, dotacje, darowizny, gaz. Proszę o faktyczny bilans!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polskojezyczni zydosyjonisci u wladzy szykują nam majdan... Wykonują polecenia USraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska na 3 miejscu w rankingu Banku Światowego najlepszych krajów do inwestycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...